Відомості про конференцію

Назва конференції: V Міжнародна науково-практична конференція «Науково-методичні засади управління якістю освіти у вищих навчальних закладах»
Дата проведення 29 березня 2013 року.
Місце проведення м. Київ, вул. Пирогова, 9, зала засідань Вченої ради
НПУ імені М.П. Драгоманова (станція метро «Університет»).
Організатори: Центр моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова.
Кінець прийому матеріалів для друку 17 березня 2013 року.
Макаренко Олена Леонідівна      093-83-82-880 (моб.)

Інформаційний лист>>

Основні тематичні напрями роботи конференції

• наукові засади управління якістю освіти;
  • модернізація змісту вищої освіти;
  • моніторинг як інструмент забезпечення якості освіти;
  • роль освітніх вимірювань у забезпеченні якості освіти;
  • інноваційні технології навчання в умовах євроінтеграції освітніх систем;
  • забезпечення внутрішньої і зовнішньої якості вищої освіти в контексті європейського освітнього простору.
  • Календар конференції

• надсилання інформаційного листа – до 20 лютого 2013 року;
    • прийом заявок на участь у конференції – до 17 березня 2013 року;
    • формування програми конференції, розсилання запрошень учасникам – до 20 березня 2013 року;
    • реєстрація учасників 29 березня 2013 року з 0900 до 1000; ауд. 255 головного корпусу університету;
    • відкриття конференції – 1000;
    • пленарне засідання з 1000 до 1300;
    • обідня перерва з 1300 до 1400;
    • робота секцій з 1400 до 1700;
    • круглий стіл, формулювання рішень конференції з 1700 до 1800.

Програма конференції

Вимоги до оформлення статті

Статті до збірника наукових праць обсягом 8 – 12 повних сторінок + електронний варіант у форматі Word 7, що надсилаються до редакції збірника, мають відповідати вимогам ВАК України (Бюлетень ВАК України, № 5, 2009 Форма 23) Мова рукопису: статті до збірника – українська, російська, англійська. Текст статті друкується на білому фоні формату А – 4. Всі поля – 20 мм. Шрифт - Times New Roman. Кегль – 14. Інтервал – 1,5. Малюнки виконуються векторною графікою. Скановані малюнки виконуються з роздільною здатністю не менш 300 dri. Формули – виконати в Microsoft Equation 3.0. Сторінки не нумеруються. Підписи до рисунків і список використаної літератури (у режимі „Список”) виконується шрифтом: кегль – 12 (курсив). Посилання на джерела у тексті подаються у квадратних дужках (наприклад: [1, с. 56]; [4, с. 89 – 90]). Список використаних джерел друкується в алфавітному порядку за вимогами до оформлення літературних джерел.

Проживання

Проживання учасників конференції можливо у гуртожитках Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за адресою вул. Космічна 8, а також у готелях міста Києва різної цінової категорії.
    За проханням учасників оргкомітет здійснює бронювання місць у гуртожитку та готелі. Про це слід зазначити на етапі реєстрації. Після завершення реєстрації бронювання місць проживання здійснюється учасником самостійно.

On-line реєстрація

Реєстрацію на конференцію завершено.

On-line трансляція

On-трансляція пленарного засідання (з 10.00 до 13.00, 29 березня 2013 року)

Матеріали конференції