Відбулась відкрита лекція міжнародного консультанта

100 332518 вересня 2013 року у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулися лекції міжнародного консультанта Христини Пенджоли-Вітович на теми:
1. Стандартизоване тестування у середній школі США.
2. Стандартизоване тестування для вступу до вищої школи США.
Під час лекцій були розглянуті питання ефективного оцінювання знань та умінь учнів, а також майбутніх студентів університетів і коледжів в системі освіти США, зроблено порівняння між системами освіти України та Сполучених Штатів Америки.

100 3340

Захід відбувся завдяки співпраці Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова в особі директора Центру, доктора педагогічних наук, професора В.П. Сергієнка з Альянсом USETI та проходив на базі Інституту інформатики. Лекції Христини Пенджоли-Вітович відвідали магістранти спеціальності «Освітні вимірювання», аспіранти, докторанти, викладачі Інституту інформатики та інших інститутів університету.

100 3375

По закінченні лекцій Христина Пенджола-Вітович дала відповіді на усі запитання, які цікавили слухачів. Директор Центру моніторингу якості освіти В.П. Сергієнко висловив подяку американському міжнародному консультанту за проведені лекції.