20141022 15020322 жовтня 2014 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова в аудиторії 1-14 центрального корпусу (м. Київ, вул. Пирогова, 9) відбулася лекція міжнародного консультанта Девіда Ціглера на тему: From P&P test to IBT: the example of Internet Administration of Pre-Academic Preparatory Program Admissions Tests (MEIMAD).

Організаторами проведення лекції виступили Центр моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова та Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI.
Лекцію Девіда Ціглера відвідали магістранти спеціальності «Освітні вимірювання», аспіранти, докторанти, викладачі Інституту інформатики та інших інститутів університету.
У ході лекції Девід Ціглер відповів на усі запитання слухачів. Директор Центру моніторингу якості освіти В.П. Сергієнко висловив подяку американському міжнародному консультанту за проведену лекцію.