Відкрите засідання НМР Фізико-математичного інституту

DSC 004421 січня 2013 року відбулося відкрите засідання Вченої ради Фізико-математичного інституту, на якому були присутні Сергієнко Володимир Петрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Інституту інформатики, голова НМР НПУ імені М.П. Драгоманова та Бондаренко Ірина Юріївна, працівник Центру моніторингу якості освіти. На засіданні Фізико-математичного інституту розглядалися такі питання:

1. Про підвищення якості викладання фундаментальних фізико-математичних дисциплін.
Директор фізико-математичного інституту, завідувач кафедри вищої математики, професор Працьовитий М.В., завідувач кафедри загальної та прикладної фізики, професор Шут М.І.
2 Про вдосконалення системи моніторингу та контролю якості знань студентів, підсумки І навчального семестру.
Заступник директора Інституту, доцент Дремова I.A.
3. Про науково-методичну роботу кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь.
Завідувач кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь, професор Торбін Г.М.
4. Про стан та перспективи впровадження сучасних інформаційних технологій в навчальний процес, створення електронних підручників та електронної бібліотеки.
Голова НМР інституту, доцент Гончаренко Я.В.
5. Рекомендація до друку підручників, посібників та навчально-методичних матеріалів викладачів і співробітників університету.
Секретар Науково-методичної ради Інституту, доцент Деканов СЯ.