Статті

Друк

Науково-методичний семінар в КНУ імені Тараса Шевченка

Автор: Микитенко Павло. Posted in Новини

zno24 січня 2013 року в КНУ імені Тараса Шевченка з ініціативи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Українського центру оцінювання якості освіти відбувся науково-методичний семінар «Використання зовнішніх незалежних оцінювань навчальних досягнень у національних системах моніторингу якості освіти: світовий досвід і український контекст». У семінарі брала участь провідний спеціаліст Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Макаренко Олена Леонідівна.

На семінарі розглядалися актуальні питання сучасної освіти: підвищення ефективності управління освітньою галуззю на основі національної системи оцінювання якості освіти (Удод О.А.), методологічні засади створення національної системи моніторингу якості освіти (Ляшенко О.І.), сучасний стан української системи моніторингу якості освіти (Воронцова Е.В.) та інші.
По завершенню семінару учасники, обговоривши питання використання зовнішніх незалежних оцінювань навчених досягнень у національних системах моніторингу якості освіти, прийняли відповідну резолюцію. В одному з пунктів якої було сказано, що розбудову національної системи ЗНОМЯО в Україні слід розглядати як один із потужних механізмів реалізації Стратегії розвитку системи освіти на 2012 – 2022 роки.