Статті

Друк

Круглий стіл "Педагогічна освіта в Литві: досвід акредитації вчителів"

Автор: Микитенко Павло. Posted in Новини

DSC0058815 травня 2013 року в центральному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась зустріч з Алгимантасом Свентискасом - директором Литовського інституту акредитації вчителів та Алдоною Свентискас - головою комісії державних екзаменів Литви, нагородженою державною премією "Найкращий вчитель Литви". Тематика засідання "Педагогічна освіта в Литві: досвід акредитації вчителів".


Робота круглога стола була організована Центром моніторингу якості освіти та проходила в режимі "Питання – відповідь".

DSC00572
Участь взяли співробітники Центру моніторингу якості освіти, голови Науково-методичних рад інститутів, представники Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації та начальник відділу ліцензування та акредитації Денискіна Г.О.
Серед учасників круглого столу виникли жваві обговорення питання атестації та підвищення кваліфікації вчителів шкіл та викладачів вищих навчальних закладах; особливості акредитації навчальних програм в навчальних заладах; важливість педагогічної освіти в системі вищої освіти Литви та мотиваційний педагогічний тест для абітурієнтів педагогічних вишів.

DSC00576
Наприкінці зустрічі гостям вручили буклет про університет, а вони в свою чергу вручили буклет про виконання проекту "Розвитку шкільного менеджменту в Балтійському регіоні".

DSC00600